kurumsal etkinlikler

çalışanlarınız, öğrencileriniz veya aileniz için bir ekip oluşturma deneyimi arıyorsanız veya onları ödüllendirmek istiyorsanız, sizlere deniz ve doğa ile iç içe olacağınız, grubunuzun farklı bir seviyede etkileşime girebileceği, hem güzel vakit geçirip hem de karar verme becerilerini geliştirebileceği etkinlikler öneriyoruz.

fethiye eşsiz denizi ve doğası ile bize hem denizde hem karada pek çok opsiyon sunuyor. ancak, etkinliklerimizi sizin tercihlerinize göre türkiye’nin herhangi bir noktasında da yapabiliriz.

diğer seçeneklerimiz ise size sosyal sorumluluk projelerinizde kimsenin yaya, araba ya da tekne ile ulaşamadığı koyların ve sahillerin temizliğinde yardımcı olmak gibi alternatifler.

ayrıca kayaköy’deki merkezimizde bulunan 2 dönümlük arsamızda kamp olanağı ile sizlere baştan sona bir paket sunabiliyoruz. istediğiniz takdirde konaklamalarınız için sizlere alternatifler de önerebiliriz.

deniz kayağı etkinlikleri

günübirlik veya kamplı turlar düzenleyebilir, ya da ekip ruhunu geliştirmek üzere yardımlaşma ve koordinasyonun çok önemli olduğu eğlenceli oyunlar/yarışmalar düzenleyebiliriz.

günün geri kalan kısmını kısa yürüyüş, bisiklet, seramik, müzik, tango atölyeleri veya dinletiler ile değerlendirebiliriz.

deniz kayağı etkinliklerimizde tüm katılımcılar için eşit şartların oluşmasını sağlamak üzere aynı tip kayaklar kullanıyoruz.

çok günlük aktivitelerimizde veya talep edilirse günlük aktivitelerimizde çift kişilik kayaklar ile senkronize kürek çekmeyi de deneyebiliriz.

opsiyon 1: tek günlük etkinlik:

tercihinize göre günübirlik turlarımızdan biri sadece ekibiniz için düzenleniyor veya görüşmelerimizde çeşitlendireceğimiz oyun/yarışmalardan birini veya bir kaçını düzenliyoruz. deniz kayağı etkinliğimiz öğle saatlerinde tamamlanıyor. öğle yemeğinin ardından 3 saatlik seramik atölyemiz başlıyor.

opsiyon 2: çok günlük etkinlikler:

tercihinize göre kamplı turlarımızdan birini gerçekleştiriyoruz. kamp noktamızda yemek ve istirahatten sonra görüşmelerimizde çeşitlendireceğimiz oyun/yarışmalardan birini veya bir kaçını düzenliyoruz.

oyunlar yerine deniz kayağı becerilerinizi geliştirmek üzere eğitimler de düzenleyebiliriz.

karma etkinlikler

eğer farklı aktiviteler tercih ediliyorsa bir günü kürek çekerek geçirebilir, diğer gün de yürüyüş yapabilir veya bisiklet turlarına çıkabiliriz.

kayaköy likya yolu’nun duraklarından biri olarak bize pek çok yürüyüş patikası sunuyor. talep edildiği takdirde çevrede pek çok farklı yürüyüş ve bisiklet rotası mevcut. belki de yürüyerek veya bisikletle ulaştığımız yerde kayaklarımız bizi bekliyordur.

opsiyon 1: tek günlük etkinlik

kayaköy’deki merkezimiz denize sadece 6 km uzaklıkta. etkinliğimizi yapacağımız gemiler koyu’na harika bir patikadan yürüyerek gidebiliriz. isteğe göre dönüşü de ekibinizden gönüllülerin rehberliğinde yürüyerek yapabiliriz!

opsiyon 2: çok günlük etkinlikler

bu opsiyon için çok fazla alternatifimiz var.

buraya kadar okuduğunuz tüm farklı deniz kayağı, yürüyüş, atölye, kamp opsiyonları ile her gününde eğleneceğiniz, keyif alacağınız ve biraz da yorulacağınız çok günlük planlar yapabiliriz.


copyright © all rights reserved seakayakoy 2022