hakkımızda

yaptığımız işe ve yaşadığımız yere saygı duyuyoruz…

tüm dünya’da yaygın olarak bilinmesine ve yapılmasına rağmen, ülkemizde pek  tanınmayan deniz kayağı sporunun tanınmasını sağlamak, iklimi ve kıyı yapısı ile bu spora çok uygun olan türkiye’yi deniz kayağı merkezlerinden biri yapmak ve bu sektöre hizmet eden güvenilir bir kurum olmak amacı ile yola çıktık.

adımız, anlamı deniz kayağı olan ingilizce “sea kayak” teriminin ve firmamızın ana kampının bulunduğu “kayaköy” mahallesinin adının birleşiminden geliyor: seakayakoy

biz kimiz

denize, maviye, doğaya, yeşile kürek çekiyoruz…

her fırsatta doğaya koşmaya 90’lı yılların sonuna doğru başladık.

güzel ülkemizde ve dünyanın farklı coğrafyalarında yürüdük, kamp kurduk, tırmandık, kaybolduk…
deniz kayağı ile tanışmamız 2013 yılında oldu.

şimdi fethiye kayaköy’de deniz kayağı ile tanışmak isteyen doğa sporu severlere veya tecrübeli deniz kayakçılarına ülkemizin bu spordaki en öncü ve yetkin rehberleri ile hizmet veriyoruz.

bizimle çıkacağınız yolda güvenliğinizin her şeyin önünde olacağından emin olunuz…

önceliklerimiz

güvenliğiniz her şeyden önce…

amacımız deniz kayağı sporunu turistik bir faaliyet olarak sunmanın ve türkiye kıyılarını deniz kayağı faaliyetleri sayesinde tanıtmanın yanı sıra, deniz kayağı sporu ile ilgili düzenlemeleri oluşturmak, ve bu sporun uluslararası standartlarda güvenli bir şekilde yapılmasını sağlamak.

turlarımız aracılığı ile daha çok kişinin, kendinin de doğanın ve doğal yaşamın bir parçası olduğunun farkına varmasını, ve doğal yaşamı korumanın, kendini ve geleceğini de korumak olduğunun bilincine varmasını umuyoruz.

tanışmak ve bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


copyright © all rights reserved seakayakoy 2022